Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Ekspress Wieczorny
Nr: 70
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1981
wolno rozprowadzać w kraju. M. in. nadchodzi ok. 70 tys. specyfików farmaceutycznych, które zgodnie z przepisami Ministerstwa Zdrowia muszą podlegać kontroli służb farmaceutycznych. Co roku nie dopuszcza się do kraju ok. 300-500 kg leków.
Czy działania podjęte przez resort łączności rzeczywiście zapewnią terminowe odprawianie paczek przychodzących z zagranicy? Czy adresaci otrzymają je przed świętami? Pokaże to najbliższa przyszłość.
(jk)

"PEWEX" MA WŁASNY SMAK...
8 bm. podaliśmy w "Expressie" wyjaśnienie Przedsiębiorstwa Eksportu Wewnętrznego "PEWEX", które obiecuje, że wszystkie zaległe paczki zostaną dostarczone adresatom.
Nasi Czytelnicy sygnalizują, że owszem, paczki dochodzą teraz z kilkumiesięcznym opóźnieniem, ale ich zawartość nie zgadza się z
wolno rozprowadzać w kraju. M. in. nadchodzi ok. 70 tys. specyfików farmaceutycznych, które zgodnie z przepisami Ministerstwa Zdrowia muszą podlegać kontroli służb farmaceutycznych. Co roku nie dopuszcza się do kraju ok. 300-500 kg leków. <br>Czy działania podjęte przez resort łączności rzeczywiście zapewnią terminowe odprawianie paczek przychodzących z zagranicy? Czy adresaci otrzymają je przed świętami? Pokaże to najbliższa przyszłość. <br>&lt;au&gt;(jk)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;&lt;tit&gt;"PEWEX" MA WŁASNY SMAK...&lt;/&gt; <br>&lt;intro&gt;8 bm. podaliśmy w "Expressie" wyjaśnienie Przedsiębiorstwa Eksportu Wewnętrznego "PEWEX", które obiecuje, że wszystkie zaległe paczki zostaną dostarczone adresatom. &lt;/&gt;<br>Nasi Czytelnicy sygnalizują, że owszem, paczki dochodzą teraz z kilkumiesięcznym opóźnieniem, ale ich zawartość nie zgadza się z
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego