Typ tekstu: Książka
Autor: Sekuła Helena
Tytuł: Ślad węża
Rok: 2004
celna, transport Nr... przez Zebrzydowice, transport Nr... przez Zgorzelec,SAD - O 113 - tylko przewóz, odprawione z Warszawy towarowej.
Stacje docelowe to kilkanaście miejscowości wzdłuż trasy ku wschodniej granicy. Stamtąd kooperanci przedsiębiorstwa spółki Hermes Zoo, zabierają przeznaczony dla nich surowiec własną trakcją.
Bogna sprawdza dokumentację SAD O 113, pełnomocnictwo, listy przewozowe: adresat-nadawca, ilość wagonów kontenerowych, ilość pojemników w kontenerach: brak. Materiał sypki oraz pulpa, numery wagonów, waga, rodzaj towaru, świadectwo pochodzenia faktury i dowód wydania przesyłki. Wszystko się zgadza.
Prawo podpisu zastrzeżonego na kolei i w izbie celnej ma oprócz Rottweilera i Głównego księgowego, tylko Bogna. Nikomu innemu przewoźnik nie wystawi
celna, transport Nr... przez Zebrzydowice, transport Nr... przez Zgorzelec,SAD - O 113 - tylko przewóz, odprawione z Warszawy towarowej.<br>Stacje docelowe to kilkanaście miejscowości wzdłuż trasy ku wschodniej granicy. Stamtąd kooperanci przedsiębiorstwa spółki Hermes Zoo, zabierają przeznaczony dla nich surowiec własną trakcją.<br>Bogna sprawdza dokumentację SAD O 113, pełnomocnictwo, listy przewozowe: adresat-nadawca, ilość wagonów kontenerowych, ilość pojemników w kontenerach: brak. Materiał sypki oraz pulpa, numery wagonów, waga, rodzaj towaru, świadectwo pochodzenia faktury i dowód wydania przesyłki. Wszystko się zgadza.<br>Prawo podpisu zastrzeżonego na kolei i w izbie celnej ma oprócz Rottweilera i Głównego księgowego, tylko Bogna. Nikomu innemu przewoźnik nie wystawi
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego