Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 06.25
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
i nie ingerować w prawa władzy wykonawczej, a tym bardziej w obszarze stanowisk. Jeżeli będzie ministrem spraw wewnętrznych w nowym rządzie, to będzie mógł decydować, kto będzie komendantem, a kto nie.

Julianna z Zielonej Góry: - Kiedyś na poczcie był dobry zwyczaj. Wysyłano do ludzi zapytanie: czy dany list dotarł do adresata? A teraz listy - niestety - giną, sama miałam taką sytuację parokrotnie. Nie wiem, czy to listonosze nie przykładają się do swojej pracy, czy chodzi o coś innego, ale poczta powinna coś z tym zrobić. Myślę, że powrót do tego starego zwyczaju byłby dobry.

Łucja z Zielonej Góry: - Jak żyć w tym
i nie ingerować w prawa władzy wykonawczej, a tym bardziej w obszarze stanowisk. Jeżeli będzie ministrem spraw wewnętrznych w nowym rządzie, to będzie mógł decydować, kto będzie komendantem, a kto nie. &lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="letter" sex="f"&gt;Julianna z Zielonej Góry: - Kiedyś na poczcie był dobry zwyczaj. Wysyłano do ludzi zapytanie: czy dany list dotarł do adresata? A teraz listy - niestety - giną, sama miałam taką sytuację parokrotnie. Nie wiem, czy to listonosze nie przykładają się do swojej pracy, czy chodzi o coś innego, ale poczta powinna coś z tym zrobić. Myślę, że powrót do tego starego zwyczaju byłby dobry. &lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="letter" sex="f"&gt;Łucja z Zielonej Góry: - Jak żyć w tym
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego