Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Prasa Polska
Nr: 7
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1980
naszego pisma do uatrakcyjnienia jego treści, wykazania jeszcze wyraźniej, że pismo zawodowe może być interesujące. Nasi czytelnicy mają trudną i niewdzięczną pracę. Chcielibyśmy, by "Gazeta Penitencjarna" była im bardziej niż dotąd przyjacielem i doradcą.
JANINA MAJER


CZY JUŻ JESTEŚMY BLIŻEJ?
JERZY KRAŚNIEWSKI
Zaproszenia na tę nietypową sesję wywołały u części adresatów spodziewane reakcje. Musiałem telefonicznie odpowiedzieć na wiele pytań w rodzaju: Czy chcemy robić radiu reklamę? Moi rozmówcy dzielili się także wątpliwościami, czy to jest temat do pisania. Ci spoza Warszawy obawiali się, czy w ogóle otrzymają delegację.
Radiowcy czekali z tym większym zainteresowaniem na bieg wydarzeń, że spotkanie było dwukrotnie
naszego pisma do uatrakcyjnienia jego treści, wykazania jeszcze wyraźniej, że pismo zawodowe może być interesujące. Nasi czytelnicy mają trudną i niewdzięczną pracę. Chcielibyśmy, by "Gazeta Penitencjarna" była im bardziej niż dotąd przyjacielem i doradcą.<br>&lt;au&gt;JANINA MAJER&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;gap&gt;<br><br>&lt;page nr=23&gt; &lt;div type="art" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;CZY JUŻ JESTEŚMY BLIŻEJ?&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;JERZY KRAŚNIEWSKI&lt;/&gt;<br>Zaproszenia na tę nietypową sesję wywołały u części adresatów spodziewane reakcje. Musiałem telefonicznie odpowiedzieć na wiele pytań w rodzaju: Czy chcemy robić radiu reklamę? Moi rozmówcy dzielili się także wątpliwościami, czy to jest temat do pisania. Ci spoza Warszawy obawiali się, czy w ogóle otrzymają delegację.<br>Radiowcy czekali z tym większym zainteresowaniem na bieg wydarzeń, że spotkanie było dwukrotnie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego