Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Przekrój
Nr: 2922
Miejsce wydania: Kraków
Rok: 2001
Ikonowicza, które sami twórcy nazwali sojuszem robotniczo-chłopskim, przypomniały mi się słowa jednej z piosenek Agnieszki Osieckiej: "Chłoporobotnik i boa grzechotnik z niebytu wynurza się fal". Tak więc na miejscu szefa kampanii wyborczej Samoobrony chciałbym przede wszystkim z niebytu wynurzyć się fale.
Trudno ocenić, czy któraś z powyższych sugestii zainteresuje adresatów. Jednego możemy być pewni - niezależnie od tego, jakim wynikiem zakończą się wybory, w naszym parlamencie nie zabraknie ludzi z poczuciem humoru. Miejmy tylko nadzieję, że równie udanie potrafią się śmiać z samych siebie.
Jakub T. Janicki


Loża Piekarczyk
Nie rzucim ziemi
Dziewięć miesięcy temu powiedziałem sobie: spadam z miejsca "na
Ikonowicza, które sami twórcy nazwali sojuszem robotniczo-chłopskim, przypomniały mi się słowa jednej z piosenek Agnieszki Osieckiej: &lt;q&gt;"Chłoporobotnik i boa grzechotnik z niebytu wynurza się fal&lt;/&gt;". Tak więc na miejscu szefa kampanii wyborczej Samoobrony chciałbym przede wszystkim z niebytu wynurzyć się fale.&lt;/&gt;<br>Trudno ocenić, czy któraś z powyższych sugestii zainteresuje adresatów. Jednego możemy być pewni - niezależnie od tego, jakim wynikiem zakończą się wybory, w naszym parlamencie nie zabraknie ludzi z poczuciem humoru. Miejmy tylko nadzieję, że równie udanie potrafią się śmiać z samych siebie.<br>&lt;au&gt;Jakub T. Janicki&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sex="m"&gt;&lt;page nr=8&gt;<br>&lt;tit&gt;Loża Piekarczyk&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Nie rzucim ziemi&lt;/&gt;<br>Dziewięć miesięcy temu powiedziałem sobie: spadam z miejsca "na
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego