Typ tekstu: Książka
Autor: Antoszewski Roman
Tytuł: Kariera na trzy karpie morskie
Rok: 2000
to być nasiona genetycznie jednorodne, ale jeszcze trzeba je ułożyć w podłożu tak, by zarodki skierowane były w jedną stronę, nie tylko w stosunku góra-dół, ale nawet północ-południe! Takie mają wymagania!
Albo mycie szkła - jeśli tylko umiesz patrzeć, zawsze coś ciekawego zobaczysz. A to dziwne grzybki na starym agarze, a to jakieś kręgi odczynników w przedziwny sposób przenikających się w żelatynie, a to jakieś tajemnicze, artystyczne prawie rozmazy. Zawsze też było miejsce na obmyślenie jakichś drobnych ulepszeń i poprawek, na wprzęgnięcie obserwacji do następnych doświadczeń.
Mimo nieopisanych braków w wyposażeniu wszystkich zakładów uniwersyteckich, my nie narzekaliśmy zbytnio. Do naszych
to być nasiona genetycznie jednorodne, ale jeszcze trzeba je ułożyć w podłożu tak, by zarodki skierowane były w jedną stronę, nie tylko w stosunku góra-dół, ale nawet północ-południe! Takie mają wymagania! <br>Albo mycie szkła - jeśli tylko umiesz patrzeć, zawsze coś ciekawego zobaczysz. A to dziwne grzybki na starym agarze, a to jakieś kręgi odczynników w przedziwny sposób przenikających się w żelatynie, a to jakieś tajemnicze, artystyczne prawie rozmazy. Zawsze też było miejsce na obmyślenie jakichś drobnych ulepszeń i poprawek, na wprzęgnięcie obserwacji do następnych doświadczeń.<br>Mimo nieopisanych braków w wyposażeniu wszystkich zakładów uniwersyteckich, my nie narzekaliśmy zbytnio. Do naszych
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!