Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Przekrój
Nr: 2926
Miejsce wydania: Kraków
Rok: 2001
ośrodka Marka Kotańskiego. Tam znalazł mnie Bene. Potrzebował do filmu kilku złodziei. Od dziecka o tym marzyłem. Ubłagałem go, żeby mnie zabrał do swojej taksówki - wspomina Domaszczyński.
Maciej Dejczer nie miał problemu z wyborem, od razu wyłowił Krzysia. Miał to "coś" w sobie. Dejczer okazał się nie tylko wspaniałym nauczycielem aktorstwa; zadbał również o to, żeby chłopiec miał co jeść i w co się ubrać.
Krzysiowi Bene dał szansę. Chłopiec chce ją wykorzystać, zamierza skończyć szkołę i dostać się do Filmówki.

Gwiazdeczki
Teresa Bloch jest sprzątaczką i waży 120 kg. Do "Gęby" trafiła przez znajomą. O Rychterze mówi: "Takiego człowieka ze
ośrodka Marka Kotańskiego. Tam znalazł mnie Bene. Potrzebował do filmu kilku złodziei. Od dziecka o tym marzyłem. Ubłagałem go, żeby mnie zabrał do swojej taksówki&lt;/&gt; - wspomina Domaszczyński.<br>Maciej Dejczer nie miał problemu z wyborem, od razu wyłowił Krzysia. Miał to "coś" w sobie. Dejczer okazał się nie tylko wspaniałym nauczycielem aktorstwa; zadbał również o to, żeby chłopiec miał co jeść i w co się ubrać.<br>Krzysiowi Bene dał szansę. Chłopiec chce ją wykorzystać, zamierza skończyć szkołę i dostać się do Filmówki.<br><br>&lt;tit1&gt;Gwiazdeczki&lt;/&gt;<br>Teresa Bloch jest sprzątaczką i waży 120 kg. Do &lt;name type="org"&gt;"Gęby"&lt;/&gt; trafiła przez znajomą. O &lt;name type="person"&gt;Rychterze&lt;/&gt; mówi: &lt;q&gt;"Takiego człowieka ze
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego