Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 7
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
Nie, oczywiście, że nie. Nigdy nie znosiłam kłamstwa, nie potrafiłam kłamać nawet w szkole, gdy nie odrobiłam pracy domowej. Po prostu nie byłam w stanie. Zresztą dla mnie aktorstwo polega na przekazywaniu prawdziwych emocji, a nie udawaniu.
Zawsze chciałam być aktorką. Nawet wydział wokalny szkoły muzycznej był tylko wstępem do aktorstwa. Myślałam, że to mnie rozwinie i pomoże dostać się do szkoły aktorskiej.
COSMO: A twoja kariera modelki?
O.N.: To nie tak. Będąc na studiach wzięłam parę razy udział w pokazach, zrobiłam zdjęcia do paru dobrych magazynów. To był raczej epizod, cały czas przecież studiowałam.
COSMO: Wymarzona rola?
O.N
Nie, oczywiście, że nie. Nigdy nie znosiłam kłamstwa, nie potrafiłam kłamać nawet w szkole, gdy nie odrobiłam pracy domowej. Po prostu nie byłam w stanie. Zresztą dla mnie aktorstwo polega na przekazywaniu prawdziwych emocji, a nie udawaniu. <br>Zawsze chciałam być aktorką. Nawet wydział wokalny szkoły muzycznej był tylko wstępem do aktorstwa. Myślałam, że to mnie rozwinie i pomoże dostać się do szkoły aktorskiej.<br>COSMO: A twoja kariera modelki?<br>O.N.: To nie tak. Będąc na studiach wzięłam parę razy udział w pokazach, zrobiłam zdjęcia do paru dobrych magazynów. To był raczej epizod, cały czas przecież studiowałam.<br>COSMO: Wymarzona rola?<br>O.N
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego