Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Głos Pasłęka
Nr: various
Miejsce wydania: Pasłęk
Rok: 2004
trwają dwa razy po 20 minut.
Do tej pory rozegrano cztery spotkania. Drużyna ICC pokonała Policję 11:9, Polonia wygrała z Nauczycielami 9:7, reprezentacja firmy Bart-ex zremisowała z Policją 11:11, a w spotkaniu Polonii i ICC padł remis 7:7.
jp

Żaneta u Burmistrza
Żaneta Cieśla(Kruk) aktualna wicemistrzyni Europy z Mariboru na Słowenii była dziś gościem burmistrza Wiesława Śniecikowskiego. Żanecie towarzyszyli działacze sekcji kick-boxingu KS Polonia. Była okazja do złożenia gratulacji i życzeń oraz wymiany zdań na temat przyszłości tej dyscypliny sportu.
Przypominam, że w Mariborze nasza zawodniczka dotarła do finału w swojej kategorii wagowej i
trwają dwa razy po 20 minut. <br>Do tej pory rozegrano cztery spotkania. Drużyna ICC pokonała Policję 11:9, Polonia wygrała z Nauczycielami 9:7, reprezentacja firmy Bart-ex zremisowała z Policją 11:11, a w spotkaniu Polonii i ICC padł remis 7:7.<br>&lt;au&gt;jp&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;Żaneta u Burmistrza&lt;/&gt;<br>Żaneta Cieśla(Kruk) aktualna wicemistrzyni Europy z Mariboru na Słowenii była dziś gościem burmistrza Wiesława Śniecikowskiego. Żanecie towarzyszyli działacze sekcji kick-boxingu KS Polonia. Była okazja do złożenia gratulacji i życzeń oraz wymiany zdań na temat przyszłości tej dyscypliny sportu. <br>Przypominam, że w Mariborze nasza zawodniczka dotarła do finału w swojej kategorii wagowej i
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego