Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 3 (33) marzec
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
gwiazdach Hollywood i nie tylko.
3. Finanse
www.parkiet.com.pl
Wszystko o rynku papierów wartościowych, nie tylko w Polsce. Aktualizowana 5-6 razy dziennie. Koniecznie www.nyse.com - witryna światowej giełdy - giełdy nowojorskiej.
4. Komputery,
akcesoria, gry
www.komputer.onet.pl
Linki do stron producentów sprzętu i akcesoriów plus aktualne cenniki oraz porady. Nieźle jest pod www.cdprojekt.com, stronie poświęconej głównie grom.
5. Moda
www.elegant-lifestyle.com
Podstawowe źródło wiedzy dla wszystkich, którzy chcą mieć rzeczy najlepsze i najmodniejsze. Mnóstwo odnośników do najlepszych stron modowych.
6. Muzyka
www.mp3.com
Po zawarciu porozumień z wielkimi koncernami fonograficznymi, znowu
gwiazdach Hollywood i nie tylko.<br>3. Finanse<br>www.parkiet.com.pl<br>Wszystko o rynku papierów wartościowych, nie tylko w Polsce. Aktualizowana 5-6 razy dziennie. Koniecznie www.nyse.com - witryna światowej giełdy - giełdy nowojorskiej.<br>4. Komputery,<br>akcesoria, gry<br>www.komputer.onet.pl<br>Linki do stron producentów sprzętu i akcesoriów plus aktualne cenniki oraz porady. Nieźle jest pod www.cdprojekt.com, stronie poświęconej głównie grom.<br>5. Moda<br>www.elegant-lifestyle.com<br>Podstawowe źródło wiedzy dla wszystkich, którzy chcą mieć rzeczy najlepsze i najmodniejsze. Mnóstwo odnośników do najlepszych stron modowych.<br>6. Muzyka<br>www.mp3.com<br>Po zawarciu porozumień z wielkimi koncernami fonograficznymi, znowu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego