Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 28
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
bezpośrednie połączenia telefoniczne. Usprawni to pracę i skróci czas oczekiwania na połączenie z tymi jednostkami, zwłaszcza że utrzymane zostały również stare połączenia za pomocą centrali urzędu gminy.
I tak do:
- Ośrodka Pomocy Społecznej możemy dzwonić bezpośrednio na numer: .
- Administracji Placówek Oświatowych i Kulturalnych - bezpośrednio .
- Zakładu Gospodarki Komunalnej - bezpośrednio (numer będzie aktualny po przeniesieniu siedziby zakładu z budynku urzędu gminy do budynku przy ul. Piłsudskiego 15 - o czym poinformujemy), .
Przy okazji przypominamy, że od marca br. zmienił się jeden z numerów Urzędu Gminy Poronin z .(Bardzo) krótko:

* Spodobała się Gminna Orkiestra Dęta z Poronina pod dyrekcją Antoniego Malca na VII Przeglądzie Orkiestr
bezpośrednie połączenia telefoniczne. Usprawni to pracę i skróci czas oczekiwania na połączenie z tymi jednostkami, zwłaszcza że utrzymane zostały również stare połączenia za pomocą centrali urzędu gminy.<br>I tak do:<br>- Ośrodka Pomocy Społecznej możemy dzwonić bezpośrednio na numer: &lt;gap&gt;.<br>- Administracji Placówek Oświatowych i Kulturalnych - bezpośrednio &lt;gap&gt;.<br>- Zakładu Gospodarki Komunalnej - bezpośrednio &lt;gap&gt; (numer będzie aktualny po przeniesieniu siedziby zakładu z budynku urzędu gminy do budynku przy ul. Piłsudskiego 15 - o czym poinformujemy), &lt;gap&gt;.<br>Przy okazji przypominamy, że od marca br. zmienił się jeden z numerów Urzędu Gminy Poronin z &lt;gap&gt;.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;(Bardzo) krótko:&lt;/&gt;<br><br>* Spodobała się Gminna Orkiestra Dęta z Poronina pod dyrekcją Antoniego Malca na VII Przeglądzie Orkiestr
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego