Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Trybuna
Nr: 03.08
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2005
byłoby obsługiwanie interesów Pałacu Prezydenckiego.
Polsce potrzebna jest partia lewicowa, która na swym sztandarze napisze: "Zamknijcie teczki - otwórzcie rynek pracy". Zdecydowanie opierająca się przeciwko rozliczeniom historycznym, przenosząca główny obszar sporu na sprawy dla ludzi najważniejsze: pracę, poziom życia, mieszkania, edukację, służbę zdrowia, strach przed jutrem.
Taka lewica wynika nie z aktualnych układów i gier towarzyskich, lecz oddolnego ciśnienia milionów ludzi, którzy nie mają w polityce swoich rzeczników. Tylko siła odwołująca się do głównych problemów społecznych i proponująca rozwiązanie ich zgodne z tradycyjnymi wartościami lewicy, może walczyć o dobry wynik wyborczy. Najważniejszy jest program, najmniej ważny partyjny szyld.
Krzysztof Pilawski


TWOJA TRYBUNA
byłoby obsługiwanie interesów Pałacu Prezydenckiego.<br>Polsce potrzebna jest partia lewicowa, która na swym sztandarze napisze: "Zamknijcie teczki - otwórzcie rynek pracy". Zdecydowanie opierająca się przeciwko rozliczeniom historycznym, przenosząca główny obszar sporu na sprawy dla ludzi najważniejsze: pracę, poziom życia, mieszkania, edukację, służbę zdrowia, strach przed jutrem. <br>Taka lewica wynika nie z aktualnych układów i gier towarzyskich, lecz oddolnego ciśnienia milionów ludzi, którzy nie mają w polityce swoich rzeczników. Tylko siła odwołująca się do głównych problemów społecznych i proponująca rozwiązanie ich zgodne z tradycyjnymi wartościami lewicy, może walczyć o dobry wynik wyborczy. Najważniejszy jest program, najmniej ważny partyjny szyld. <br>&lt;au&gt;Krzysztof Pilawski&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br><br>TWOJA TRYBUNA
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego