Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 08.12
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
mieszkańcy Gorzowa i Zielonej Góry.

Odra dostała koncesje na naziemne nadawanie programu telewizyjnego we Wrocławiu, Gorzowie, Zielonej Górze, Lublinie i Jeleniej Górze. - Czekamy na decyzje w sprawie Szczecina i Koszalina, wtedy mielibyśmy zasięg na całą zachodnią Polskę - mówi Violetta Jakrzewska-Szafrańska z Telewizji Odra.
Program wystartuje jesienią - codziennie jedna godzina aktualnych audycji lokalnych, druga powtarzanych. Dla mieszkańców Gorzowa i Zielonej Góry będą lokalne serwisy informacyjne. A także lubuskie informacje i publicystyka.
Pozostałą czas wypełni TV 4. Na podobnej zasadzie pasmo lokalne pojawia się w publicznej ,,Dwójce".
TV Odra zajmie miejsce m.in. gorzowskiego Vigoru i zielonogórskiej TV 51.
Teraz widzowie w
mieszkańcy Gorzowa i Zielonej Góry.&lt;/&gt; <br><br>Odra dostała koncesje na naziemne nadawanie programu telewizyjnego we Wrocławiu, Gorzowie, Zielonej Górze, Lublinie i Jeleniej Górze. - Czekamy na decyzje w sprawie Szczecina i Koszalina, wtedy mielibyśmy zasięg na całą zachodnią Polskę - mówi Violetta Jakrzewska-Szafrańska z Telewizji Odra. <br>Program wystartuje jesienią - codziennie jedna godzina aktualnych audycji lokalnych, druga powtarzanych. Dla mieszkańców Gorzowa i Zielonej Góry będą lokalne serwisy informacyjne. A także lubuskie informacje i publicystyka. <br>Pozostałą czas wypełni TV 4. Na podobnej zasadzie pasmo lokalne pojawia się w publicznej ,,Dwójce". <br>TV Odra zajmie miejsce m.in. gorzowskiego Vigoru i zielonogórskiej TV 51. <br>Teraz widzowie w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego