Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Kobieta i Życie
Nr: 10
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1954
został jednak przez Okręgowe Przedsiębiorstwo Detalu i Barów Mlecznych odrzucony.
Właściwa receptura nadejdzie we właściwym czasie z Ministerstwa Handlu Wewnętrznego.
Rabarbar, co prawda, jeszcze jest - ale właściwy czas na opracowanie receptury zupy rabarbarowej już minął. Ministerstwo Handlu Wewnętrznego wespół z Przedsiębiorstwem Barów Mlecznych powinno jak najszybciej dostarczyć barom mlecznym przepisy aktualnych potraw letnich, uwzględniając w nich owoce, które będą ukazywały się teraz na rynku.
JAK SAMA NAZWA WSKAZUJE...
- Mleka jeszcze nie ma.
- Jeszcze nie przywieźli...
- Będzie później...
Takie mniej więcej odpowiedzi słyszą konsumenci, którzy idąc do pracy wczesnym rankiem pragną zjeść bułkę i wypić kubek mleka.
Współpraca barów mlecznych z zakładami
został jednak przez Okręgowe Przedsiębiorstwo Detalu i Barów Mlecznych odrzucony. <br>Właściwa receptura nadejdzie we właściwym czasie z Ministerstwa Handlu Wewnętrznego. <br>Rabarbar, co prawda, jeszcze jest - ale właściwy czas na opracowanie receptury zupy rabarbarowej już minął. Ministerstwo Handlu Wewnętrznego wespół z Przedsiębiorstwem Barów Mlecznych powinno jak najszybciej dostarczyć barom mlecznym przepisy aktualnych potraw letnich, uwzględniając w nich owoce, które będą ukazywały się teraz na rynku. <br>&lt;tit1&gt;JAK SAMA NAZWA WSKAZUJE... &lt;/tit1&gt;<br>- Mleka jeszcze nie ma. <br>- Jeszcze nie przywieźli... <br>- Będzie później... <br>Takie mniej więcej odpowiedzi słyszą konsumenci, którzy idąc do pracy wczesnym rankiem pragną zjeść bułkę i wypić kubek mleka. <br>Współpraca barów mlecznych z zakładami
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego