Typ tekstu: Audycja radiowa
Tytuł: Rozmowy niekontrolowane Radio TOK FM
Rok powstania: 1998
bo to jest, było pytanie, dotyczące ich właśnie, co to znaczy ..., pani Anno, bo ja nie wiem, ...
- ... To właśnie dokładnie kibice, przy czym po słowie ... na ogół pada natychmiast nazwa drużyny, bo nie można być kibicem tak w ogóle, tylko trzeba być kibicem, albo Turynu, albo drużyny Parmo, albo Bolonii, albo ..., albo Juwentusu, czy, czy Milano.
- Bardzo dziękujemy, pani Anno, rozmawialiśmy z panią Anną Kowalewską, korespondentem, korespondentką, nie wiem, jak to w dzisiejszych czasach już się mówi, zupełnie jestem pogubiony, korespondentką BBC w Rzymie, proszę państwa, nasz numer telefonu sześćset dwadzieścia dwa, sześćdziesiąt dwa trzydzieści dwa, kierunkowy zero dwadzieścia dwa.
W studio
bo to jest, było pytanie, dotyczące ich właśnie, co to znaczy &lt;gap reason="unclear"&gt;..., pani Anno, bo ja nie wiem, &lt;gap reason="unclear"&gt;...&lt;/&gt;<br>&lt;who7&gt; - &lt;gap reason="unclear"&gt;... To właśnie dokładnie kibice, przy czym po słowie &lt;gap reason="unclear"&gt;... na ogół pada natychmiast nazwa drużyny, bo nie można być kibicem tak w ogóle, tylko trzeba być kibicem, albo Turynu, albo drużyny Parmo, albo Bolonii, albo &lt;gap reason="unclear"&gt;..., albo &lt;gap reason="unclear"&gt;Juwentusu, czy, czy Milano.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt; - Bardzo dziękujemy, pani Anno, rozmawialiśmy z panią Anną Kowalewską, korespondentem, korespondentką, nie wiem, jak to w dzisiejszych czasach już się mówi, zupełnie jestem pogubiony, korespondentką BBC w Rzymie, proszę państwa, nasz numer telefonu sześćset dwadzieścia dwa, sześćdziesiąt dwa trzydzieści dwa, kierunkowy zero dwadzieścia dwa. <br>W studio
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego