Typ tekstu: Rozmowa bezpośrednia
Tytuł: Rozmowa o zdrowiu,o paleniu,o kosmetyce
Rok powstania: 2001
zrobić i jeżeli nawet podejmę jakieś kroki, to w momencie właśnie, kiedy się ociepli. Czyli wiosna, lato, kiedy jest dużo ruchu, organizm jest bardziej taki pobudzony do działania, prawda, bo wie, że w zimie, na jesieni to nie dam rady, absolutnie.
Nie dasz rady.
Dla mnie to albo rzucę teraz, albo albo już nie rzucę nigdy. Aż nie wiem co.
Bo mój brat jak rzucił po tylu latach, to on miał taką reakcję organizmu, że przez miesiąc miał potworną migrenę i aż mu oko wylało, czerwone miał.
Tak.
I mu lekarz powiedział, że to jest od tego.
Tak.
Ale on przetrzymał to
zrobić i jeżeli nawet podejmę jakieś kroki, to w momencie właśnie, kiedy się ociepli. Czyli wiosna, lato, kiedy jest dużo ruchu, organizm jest bardziej taki pobudzony do działania, prawda, bo wie, że w zimie, na jesieni to &lt;overlap&gt;nie dam rady&lt;/&gt;, absolutnie. &lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt; &lt;overlap&gt;Nie dasz rady.&lt;/&gt; &lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt; Dla mnie to albo rzucę teraz, albo albo już nie rzucę nigdy. Aż nie wiem co. &lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt; Bo mój brat jak rzucił po tylu latach, to on miał taką reakcję organizmu, że przez miesiąc miał potworną migrenę i aż mu oko wylało, czerwone miał. &lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt; Tak. &lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt; I mu lekarz powiedział, że to jest od tego. &lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt; Tak. &lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt; Ale on przetrzymał to
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego