Typ tekstu: Blog
Autor: Magda
Tytuł: lalka-magda
Rok: 2003
to nie moje słowa :))


Wiosna!!! :)

jak ja kocham tą porę roku!!! Jak tylko zza chmurek wyjdzie te kochane słoneczko, za którym tak bardzo tęsknię, to palma mi odbija - dosłownie! Jestem wtedy szczęśliwa i uśmiecham się do wszystkich; to uczucie mogę porównać do tych pięknych chwil, gdy jest się zakochanym :)
No ale nie o tym miałam pisać...
Wróciłam już do Wrocka ... i obsiadłam... tak, tak, niestety, humorek i dobre samopoczucie gdzieś znikają; że nie wspomnę już o pewności siebie... no ale cóż; radzę sobie bo jestem twarda! :)
Wczoraj się przeprowadziłam... na dół do pokoju, bo mój będzie remontowany :) Zażyczyłam sobie różowe ściany
to nie moje słowa &lt;emot&gt;:)&lt;/&gt;)&lt;/&gt; <br><br><br>&lt;div&gt;&lt;tit&gt; Wiosna!!!&lt;emot&gt; :)&lt;/&gt;&lt;/&gt; <br><br>jak ja kocham tą porę roku!!! Jak tylko zza chmurek wyjdzie te kochane słoneczko, za którym tak bardzo tęsknię, to palma mi odbija - dosłownie! Jestem wtedy szczęśliwa i uśmiecham się do wszystkich; to uczucie mogę porównać do tych pięknych chwil, gdy jest się zakochanym &lt;emot&gt;:)&lt;/&gt;<br>No ale nie o tym miałam pisać...<br>Wróciłam już do Wrocka ... i obsiadłam... tak, tak, niestety, humorek i dobre samopoczucie gdzieś znikają; że nie wspomnę już o pewności siebie... no ale cóż; radzę sobie bo jestem twarda! &lt;emot&gt;:)&lt;/&gt;<br>Wczoraj się przeprowadziłam... na dół do pokoju, bo mój będzie remontowany &lt;emot&gt;:)&lt;/&gt; Zażyczyłam sobie różowe ściany
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego