Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy medyczne
Rok: 1999
składnik estrogenowy
Istotne różnice dotyczą progestagenów, od których zależy wpływ pigułki na ciężar ciała, trądzik czy nastrój kobiety Cilest zawiera: progestagen najnowszej generacji - norgestimate. Spośród wszystkich "pigułkowych" progestagenów jest on najbardziej zbliżony siłą działania do naturalnego progesteronu produkowanego przez Twój organizm.
W porównaniu z pozostałymi progestagenami norgestimate wykazuje najsłabsze działanie androgeniczne ("męskie"). Dzięki temu kobiety stosujące Cilest nie tyją, a wcześniej istniejący trądzik często ustępuje.
Cilest jest pigułką jednofazową, co oznacza, iż wszystkie tabletki mają taki sam skład. Pozwala to m.in. na przesuwanie terminu miesiączki.

Zalety Cilestu:
* Cilest zapewnia komfort psychiczny wynikający z faktu, że jest to najbardziej skuteczna metoda
składnik estrogenowy<br>Istotne różnice dotyczą progestagenów, od których zależy wpływ pigułki na ciężar ciała, trądzik czy nastrój kobiety Cilest zawiera: progestagen najnowszej generacji - norgestimate. Spośród wszystkich "pigułkowych" progestagenów jest on najbardziej zbliżony siłą działania do naturalnego progesteronu produkowanego przez Twój organizm.<br>W porównaniu z pozostałymi progestagenami norgestimate wykazuje najsłabsze działanie androgeniczne ("męskie"). Dzięki temu kobiety stosujące Cilest nie tyją, a wcześniej istniejący trądzik często ustępuje.<br>Cilest jest pigułką jednofazową, co oznacza, iż wszystkie tabletki mają taki sam skład. Pozwala to m.in. na przesuwanie terminu miesiączki.<br><br>&lt;tit&gt;Zalety Cilestu:&lt;/&gt;<br>* Cilest zapewnia komfort psychiczny wynikający z faktu, że jest to najbardziej skuteczna metoda
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego