Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 01.03 (1)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Sito dyrektor programowy telewizji 4fun.tv

1. Reni Jusis i Andrzej Smolik - nagroda
ex aequo za dobrą twarz popu, tak potrzebną polskiej muzyce. Szkoda, że nie oni reprezentują Polskę w konkursach typu Eurowizja. Reni z okresu początkowego ("Zakręcona") a dziś to kilka klas różnicy. Smolik to nie tylko muzyk, ale animator środowiska.
2. Skalpel - jazzmani i didżeje z Wrocławia bardziej znani w Wielkiej Brytanii niż w Polsce, zafascynowani polskim jazzem lat 70. i godnie z tego dorobku czerpiący. Czekam z utęsknieniem na ich polską płytę.
3. Kapela Ze Wsi Warszawa - Grupa 20-latków wykorzystujących niemalże punkową energię do promowania muzyki ludowej
Sito dyrektor programowy telewizji 4fun.tv &lt;/&gt;<br><br>1. Reni Jusis i Andrzej Smolik - nagroda <br>&lt;foreign&gt;ex aequo&lt;/&gt; za dobrą twarz popu, tak potrzebną polskiej muzyce. Szkoda, że nie oni reprezentują Polskę w konkursach typu Eurowizja. Reni z okresu początkowego ("Zakręcona") a dziś to kilka klas różnicy. Smolik to nie tylko muzyk, ale animator środowiska. <br>2. Skalpel - jazzmani i didżeje z Wrocławia bardziej znani w Wielkiej Brytanii niż w Polsce, zafascynowani polskim jazzem lat 70. i godnie z tego dorobku czerpiący. Czekam z utęsknieniem na ich polską płytę. <br>3. Kapela Ze Wsi Warszawa - Grupa 20-latków wykorzystujących niemalże punkową energię do promowania muzyki ludowej
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2023

Zapraszamy do udziału w zabawie!

Wybierz słowo
Ile masz lat?
Honorowy Mecenas Plebiscytu

Pobierz e-book "Chwytaj mem" Bartka Chacińskiego!

Honorowy Mecenas Plebiscytu
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych uczestników plebiscytu jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących prawach, dostępne jest w Regulaminie. W przypadku wyrażenia zgód marketingowych współadministratorami danych są Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. oraz ePWN Sp. z o.o., na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2023"!