Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 01.03 (1)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Sito dyrektor programowy telewizji 4fun.tv

1. Reni Jusis i Andrzej Smolik - nagroda
ex aequo za dobrą twarz popu, tak potrzebną polskiej muzyce. Szkoda, że nie oni reprezentują Polskę w konkursach typu Eurowizja. Reni z okresu początkowego ("Zakręcona") a dziś to kilka klas różnicy. Smolik to nie tylko muzyk, ale animator środowiska.
2. Skalpel - jazzmani i didżeje z Wrocławia bardziej znani w Wielkiej Brytanii niż w Polsce, zafascynowani polskim jazzem lat 70. i godnie z tego dorobku czerpiący. Czekam z utęsknieniem na ich polską płytę.
3. Kapela Ze Wsi Warszawa - Grupa 20-latków wykorzystujących niemalże punkową energię do promowania muzyki ludowej
Sito dyrektor programowy telewizji 4fun.tv &lt;/&gt;<br><br>1. Reni Jusis i Andrzej Smolik - nagroda <br>&lt;foreign&gt;ex aequo&lt;/&gt; za dobrą twarz popu, tak potrzebną polskiej muzyce. Szkoda, że nie oni reprezentują Polskę w konkursach typu Eurowizja. Reni z okresu początkowego ("Zakręcona") a dziś to kilka klas różnicy. Smolik to nie tylko muzyk, ale animator środowiska. <br>2. Skalpel - jazzmani i didżeje z Wrocławia bardziej znani w Wielkiej Brytanii niż w Polsce, zafascynowani polskim jazzem lat 70. i godnie z tego dorobku czerpiący. Czekam z utęsknieniem na ich polską płytę. <br>3. Kapela Ze Wsi Warszawa - Grupa 20-latków wykorzystujących niemalże punkową energię do promowania muzyki ludowej
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

WYRAŻAJ SIĘ... PO POLSKU!

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu Prawach, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022"!