Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Arsenał Gorzowski
Nr: 7/8
Miejsce wydania: Gorzów Wielkopolski
Rok: 1998
w większości autorstwa Zbigniewa Czarnucha. Zarówno w gorzowskim jak i w kostrzyńskim numerze prezentowany jest poczet radnych.
Numer poświęcony Witnicy jest najciekawszy, może właśnie dlatego, że tylko marginalnie dotyka końca kadencji a niemal w całości poświęcony jest historii miasta i Spotkaniom na Starym Trakcie. Tu także dużo tekstów Zbigniewa Czarnucha, animatora witnickich działań.

Przekaz trzeci
Choszczeński Rocznik Kulturalny

Trzeci numer "Przekazu" wydany przez Niezależną Inicjatywę "Poza Kontrolą" ma większy (A-4) format i 32 strony. Od poprzednich numerów różni się także tym, że więcej tu artykułów, wspomnień, sylwetek i kroniki niż tekstów literackich, które dominowały w dwóch pierwszych numerach. Nawet wierszy
w większości autorstwa Zbigniewa Czarnucha. Zarówno w gorzowskim jak i w kostrzyńskim numerze prezentowany jest poczet radnych.<br>Numer poświęcony Witnicy jest najciekawszy, może właśnie dlatego, że tylko marginalnie dotyka końca kadencji a niemal w całości poświęcony jest historii miasta i Spotkaniom na Starym Trakcie. Tu także dużo tekstów Zbigniewa Czarnucha, animatora witnickich działań.<br><br>&lt;tit&gt;Przekaz trzeci<br>Choszczeński Rocznik Kulturalny&lt;/&gt;<br><br>Trzeci numer "Przekazu" wydany przez Niezależną Inicjatywę "Poza Kontrolą" ma większy (A-4) format i 32 strony. Od poprzednich numerów różni się także tym, że więcej tu artykułów, wspomnień, sylwetek i kroniki niż tekstów literackich, które dominowały w dwóch pierwszych numerach. Nawet wierszy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

WYRAŻAJ SIĘ... PO POLSKU!

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu Prawach, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022"!