Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 5
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
Klejka został ponownie wybrany na stanowisko sołtysa w Dzianiszu.
* Przez cały tydzień od 10.00 do 13.00 w pracowni garncarskiej OPP-Rabka przy ul. Podhalańskiej 9 odbywać się będą pokazy toczenia naczyń ludowych.
* Dziś, 4 lutego o godz. 18.00 w nowotarskim MOK-u odbędzie się spotkanie twórców i animatorów kultury. Rozmowy organizuje rada kultury przy burmistrzu miasta.
* Również w czwartek, 4 lutego o godz. 15.00 w rabczańskiej Galerii MOK "Pod Aniołem" dzieci będą bawić się na kostiumowej zabawie karnawałowej.
* W piątek 5 lutego o godz. 18.00 w kinie Śnieżka w Rabce wystąpi z koncertem Robert Kasprzycki.
* Według
Klejka został ponownie wybrany na stanowisko sołtysa w Dzianiszu.<br>* Przez cały tydzień od 10.00 do 13.00 w pracowni garncarskiej OPP-Rabka przy ul. Podhalańskiej 9 odbywać się będą pokazy toczenia naczyń ludowych.<br>* Dziś, 4 lutego o godz. 18.00 w nowotarskim MOK-u odbędzie się spotkanie twórców i animatorów kultury. Rozmowy organizuje rada kultury przy burmistrzu miasta.<br>* Również w czwartek, 4 lutego o godz. 15.00 w rabczańskiej Galerii MOK "Pod Aniołem" dzieci będą bawić się na kostiumowej zabawie karnawałowej.<br>* W piątek 5 lutego o godz. 18.00 w kinie Śnieżka w Rabce wystąpi z koncertem Robert Kasprzycki.<br>* Według
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego