Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy farmaceutyczne
Rok: 2003
gorącej wody, torebka herbaty, łyżeczka ekstraktu. Zamieszać. Można uzupełnić mlekiem.
Z napojami w ciągu całego dnia: ekstrakt można używać do słodzenia kawy, herbaty lub kakao. Smaczny napój powstaje z połączenia ekstraktu z wodą mineralna.
Napój do kolacji: szklanka ciepłego mleka z łyżeczką ekstraktu może zastąpić kolację. Zmniejsza uczucie głodu i apetyt na słodycze.
Nasze propozycje na deser: ekstrakt dodajemy do czekoladowego lub kakaowego budyniu.
Piernik: ekstrakt dodany do przygotowanego ciasta zastąpi cukier i przez to zmniejszy kaloryczność produktu. Proces pieczenia nie obniża wartości i skutków działania.
Jan Koćnar
PERFEKTRA
POLSKA Sp. z o.o.
GDZIE MOŻNA KUPIĆ "CZARNY CUD PRZYRODY"
W
gorącej wody, torebka herbaty, łyżeczka ekstraktu. Zamieszać. Można uzupełnić mlekiem.<br>Z napojami w ciągu całego dnia: ekstrakt można używać do słodzenia kawy, herbaty lub kakao. Smaczny napój powstaje z połączenia ekstraktu z wodą mineralna.<br>Napój do kolacji: szklanka ciepłego mleka z łyżeczką ekstraktu może zastąpić kolację. Zmniejsza uczucie głodu i apetyt na słodycze.<br>Nasze propozycje na deser: ekstrakt dodajemy do czekoladowego lub kakaowego budyniu.<br>Piernik: ekstrakt dodany do przygotowanego ciasta zastąpi cukier i przez to zmniejszy kaloryczność produktu. Proces pieczenia nie obniża wartości i skutków działania.<br>Jan Koćnar<br>&lt;name type="org"&gt;PERFEKTRA&lt;/&gt;<br>POLSKA Sp. z o.o.<br>GDZIE MOŻNA KUPIĆ "CZARNY CUD PRZYRODY"<br>W
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego