Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 04.06
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
pokonują 100-metrową różnicę poziomów za pomocą pięciu napędzanych wodą pochylni. Kanał ma 82 kilometry długości i liczne mniejsze odgałęzienia.
apiW Białej Podlaskiej powstanie lotnisko

transport Do lipca 2004 roku istniejące w Białej Podlaskiej lotnisko wojskowe zostanie zmodernizowane i przystosowane do potrzeb lotnictwa cywilnego.
Inwestor obiecuje także powstanie elektrowni, aquaparku, budowę szpitala i budowę centrum wystawienniczego na wzór Hanoweru.
ApiTuryści nie boją się gróźb baskijskich separatystów

Zdaniem polskich biur podróży ostrzeżenia terrorystów w Hiszpanii nie wywołały do tej pory popłochu wśród turystów.
Separatystyczna organizacja Basków ETA ostrzegła w ubiegły piątek (30 marca) obcokrajowców przed odwiedzaniem hiszpańskich ośrodków turystycznych. Jak
pokonują 100-metrową różnicę poziomów za pomocą pięciu napędzanych wodą pochylni. Kanał ma 82 kilometry długości i liczne mniejsze odgałęzienia.<br>&lt;au&gt;api&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;W Białej Podlaskiej powstanie lotnisko&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;transport&lt;/&gt; Do lipca 2004 roku istniejące w Białej Podlaskiej lotnisko wojskowe zostanie zmodernizowane i przystosowane do potrzeb lotnictwa cywilnego.<br>Inwestor obiecuje także powstanie elektrowni, &lt;orig&gt;aquaparku&lt;/&gt;, budowę szpitala i budowę centrum wystawienniczego na wzór Hanoweru.<br>&lt;au&gt;Api&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Turyści nie boją się gróźb baskijskich separatystów&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Zdaniem polskich biur podróży ostrzeżenia terrorystów w Hiszpanii nie wywołały do tej pory popłochu wśród turystów.&lt;/&gt;<br>Separatystyczna organizacja Basków ETA ostrzegła w ubiegły piątek (30 marca) obcokrajowców przed odwiedzaniem hiszpańskich ośrodków turystycznych. Jak
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego