Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 7
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
okrężną trasę dwukrotnie. Start był na Jałowieckich Łąkach, a meta przy Chacie Červenec. Trasę o długości 18 km najszybciej pokonała dwójka Milan Madaj i Dušan Trizna w czasie 2 godz. i 19 min. Drugie miejsce zajęli Mario Čellar i Milan Čiampor, a trzecie Pavol Bičian i Igor Bibko.
(ar)Z drugiej strony Tatr

* 10 lutego w Bachledowej Dolinie koło Zdziaru ciężkich obrażeń doznało dwóch polskich narciarzy. Jedne z nich spadł z siodełka na wyciągu krzesełkowym i złamał sobie kość ogonową. Drugi poturbował się w czasie zjazdu na nartach.
* Starosta Zdziaru Vladislav Budzak w wywiadzie dla "Podtatranskich novin" bardzo chwalił
okrężną trasę dwukrotnie. Start był na Jałowieckich Łąkach, a meta przy Chacie Červenec. Trasę o długości 18 km najszybciej pokonała dwójka Milan Madaj i Du&#154;an Trizna w czasie 2 godz. i 19 min. Drugie miejsce zajęli Mario Čellar i Milan Čiampor, a trzecie Pavol Bičian i Igor Bibko.<br>&lt;au&gt;(ar)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Z drugiej strony Tatr&lt;/tit&gt;<br><br>* 10 lutego w Bachledowej Dolinie koło Zdziaru ciężkich obrażeń doznało dwóch polskich narciarzy. Jedne z nich spadł z siodełka na wyciągu krzesełkowym i złamał sobie kość ogonową. Drugi poturbował się w czasie zjazdu na nartach.<br>* Starosta Zdziaru Vladislav Budzak w wywiadzie dla "Podtatranskich novin" bardzo chwalił
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego