Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 13 / 14
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
dyktowany sercem.
Teresa Bromowiczowa mimo swoich 87 lat znakomicie wytrzymała trudy trzygodzinnego spotkania. Dzień wcześniej takie samo spotkanie miała w Nowym Sączu. Przeczytała "Trzy wiersze o człowieku i skale", oraz "Deszcz w górach", a Ryszard Schramm odczytał opowiadanie "Żabi koń". Potem były gratulacje, wiele kwiatów od przyjaciół i podpisywanie książek.
(ar)Wieści ze Słowackich Tatr

* We wtorek, 30 marca spłonęła Chata kpt. Rašu u podnóża Krywania. Ogień pojawił się nocą o godz. 2.30. W schronisku był tylko chatar. Pożar gasili strażacy z Popradu i Liptowskiego Hradku. Przyczyny nie są znane.
* W ośrodkach narciarskich Interski w Szczyrbskim Jeziorze i
dyktowany sercem.<br>Teresa Bromowiczowa mimo swoich 87 lat znakomicie wytrzymała trudy trzygodzinnego spotkania. Dzień wcześniej takie samo spotkanie miała w Nowym Sączu. Przeczytała "Trzy wiersze o człowieku i skale", oraz "Deszcz w górach", a Ryszard Schramm odczytał opowiadanie "Żabi koń". Potem były gratulacje, wiele kwiatów od przyjaciół i podpisywanie książek.<br>&lt;au&gt;(ar)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Wieści ze Słowackich Tatr&lt;/tit&gt;<br><br>* We wtorek, 30 marca spłonęła Chata kpt. Ra&#154;u u podnóża Krywania. Ogień pojawił się nocą o godz. 2.30. W schronisku był tylko chatar. Pożar gasili strażacy z Popradu i Liptowskiego Hradku. Przyczyny nie są znane.<br>* W ośrodkach narciarskich Interski w Szczyrbskim Jeziorze i
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego