Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 16
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
noclegi w schronisku na Hali Gąsienicowej, wyżywienie od kolacji 7 maja do śniadania 9 maja oraz udział w imprezie kończącej zawody. Istnieje też możliwość udziału w samych zawodach, bez możliwości korzystania z wymienionych świadczeń.
Udział w tych zawodach to nie tylko sportowa rywalizacja, ale przede wszystkim uczczenie pamięci Piotrka Malinowskiego.
(ar)Ze wspomnień ratownika GOPR - Poszukiwana

Brak rozwagi i wyobraźni, lekceważenie gór oraz zbytnia wiara w swoje siły i umiejętności niejednokrotnie doprowadziły do tragedii na górskich szlakach.
Tym razem, dzięki akcji poszukiwawczej udało się odnaleźć i uratować turystkę zagubioną w zaspach masywu Jaworzyny Kamienickiej.
8 marca 1988 roku o godz. 19
noclegi w schronisku na Hali Gąsienicowej, wyżywienie od kolacji 7 maja do śniadania 9 maja oraz udział w imprezie kończącej zawody. Istnieje też możliwość udziału w samych zawodach, bez możliwości korzystania z wymienionych świadczeń.<br>Udział w tych zawodach to nie tylko sportowa rywalizacja, ale przede wszystkim uczczenie pamięci Piotrka Malinowskiego.<br>&lt;au&gt;(ar)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Ze wspomnień ratownika GOPR - Poszukiwana&lt;/tit&gt;<br><br>Brak rozwagi i wyobraźni, lekceważenie gór oraz zbytnia wiara w swoje siły i umiejętności niejednokrotnie doprowadziły do tragedii na górskich szlakach.<br>Tym razem, dzięki akcji poszukiwawczej udało się odnaleźć i uratować turystkę zagubioną w zaspach masywu Jaworzyny Kamienickiej.<br>8 marca 1988 roku o godz. 19
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego