Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 19
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
kilka razy. Jej największym osiągnięciem jest trzecie miejsce na Mistrzostwach Europy. Robert Blaško ma 15 lat, w kategorii młodzików na Mistrzostwach Europy zajął drugie miejsce. Oboje oprócz skialpinizmu wspinają się i jeżdżą na rowerach górskich. Chcą startować jak najwięcej, potwierdzili to swym udziałem w II Memoriale Piotra Malinowskiego.
(ar)Z kroniki GOPR - To nie Krupówki

Wspaniała, wiosenna pogoda sprowadziła w miniony weekend w Pieniny wielu turystów. Dla jednego z nich wycieczka na Trzy Korony okazała się pechowa. Być może do wypadku by nie doszło, gdyby nie nieodpowiednie obuwie.
W sobotę 8 maja 19-letni uczestnik wycieczki z Warszawy przewrócił
kilka razy. Jej największym osiągnięciem jest trzecie miejsce na Mistrzostwach Europy. Robert Bla&#154;ko ma 15 lat, w kategorii młodzików na Mistrzostwach Europy zajął drugie miejsce. Oboje oprócz &lt;orig&gt;skialpinizmu&lt;/&gt; wspinają się i jeżdżą na rowerach górskich. Chcą startować jak najwięcej, potwierdzili to swym udziałem w II Memoriale Piotra Malinowskiego.<br>&lt;au&gt;(ar)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Z kroniki GOPR - To nie Krupówki&lt;/tit&gt;<br><br>Wspaniała, wiosenna pogoda sprowadziła w miniony weekend w Pieniny wielu turystów. Dla jednego z nich wycieczka na Trzy Korony okazała się pechowa. Być może do wypadku by nie doszło, gdyby nie nieodpowiednie obuwie.<br>W sobotę 8 maja 19-letni uczestnik wycieczki z Warszawy przewrócił
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego