Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 25
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
samych godzinach, dorośli płacą 50 SK, a dzieci i emeryci 25 SK. Istnieje zniżka dla grup liczących powyżej 20 osób. Można też skorzystać z masażu lub z 80-metrowej rynny wodnej za dodatkową opłatą. Na terenie kąpieliska są szatnie, kioski i bufet. Po kąpieli można się opalać na trawiastej plaży.
(ar)Nagrody dla najlepszych

W poniedziałek, 21 czerwca w Szkole Podstawowej nr 2 w Białym Dunajcu odbyło się spotkanie z członkami Uczniowskiego Klubu Sportowego "Dwójka", na którym podsumowano sezon zimowy 1998/1999 i wręczono nagrody najlepszym zawodnikom. Na zakończenie wystąpił zespół "Małe Podhale".
Klub "Dwójka" istnieje od niedawna, bo od jesieni
samych godzinach, dorośli płacą 50 SK, a dzieci i emeryci 25 SK. Istnieje zniżka dla grup liczących powyżej 20 osób. Można też skorzystać z masażu lub z 80-metrowej rynny wodnej za dodatkową opłatą. Na terenie kąpieliska są szatnie, kioski i bufet. Po kąpieli można się opalać na trawiastej plaży.<br>&lt;au&gt;(ar)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Nagrody dla najlepszych&lt;/tit&gt;<br><br>W poniedziałek, 21 czerwca w Szkole Podstawowej nr 2 w Białym Dunajcu odbyło się spotkanie z członkami Uczniowskiego Klubu Sportowego "Dwójka", na którym podsumowano sezon zimowy 1998/1999 i wręczono nagrody najlepszym zawodnikom. Na zakończenie wystąpił zespół "Małe Podhale".<br>Klub "Dwójka" istnieje od niedawna, bo od jesieni
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego