Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 26
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
Polskich Fotografików Przyrodniczych Okręgu Krakowskiego. Po powrocie do budynku PPN w Krościenku przewodnicy rozwiązali test. Ci z nich, którzy uzyskają ocenę pozytywną, będą mieli prolongowane licencje, uprawniające do prowadzenia wycieczek na terenie PPN. Grupy, prowadzone przez przewodników, posiadających aktualną licencję, nie płacą wstępu na platformy widokowe Trzech Koron i Sokolicy.
(ar)Podręcznik wspinaczki

Brakowało na naszym rynku księgarskim dobrego, nowoczesnego podręcznika wspinaczki. Nie spełniał już tych wymogów "Alpinizm", wydany w latach siedemdziesiątych. Lukę w tym zakresie wypełniały różne skrypty lub niepełne opracowania, m.in. Wacława Sonelskiego czy artykuły Jerzego Wali.
W tym roku ukazało się polskie wydanie poprawione "The Hanbook of
Polskich Fotografików Przyrodniczych Okręgu Krakowskiego. Po powrocie do budynku PPN w Krościenku przewodnicy rozwiązali test. Ci z nich, którzy uzyskają ocenę pozytywną, będą mieli prolongowane licencje, uprawniające do prowadzenia wycieczek na terenie PPN. Grupy, prowadzone przez przewodników, posiadających aktualną licencję, nie płacą wstępu na platformy widokowe Trzech Koron i Sokolicy.<br>&lt;au&gt;(ar)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Podręcznik wspinaczki&lt;/tit&gt;<br><br>Brakowało na naszym rynku księgarskim dobrego, nowoczesnego podręcznika wspinaczki. Nie spełniał już tych wymogów "Alpinizm", wydany w latach siedemdziesiątych. Lukę w tym zakresie wypełniały różne skrypty lub niepełne opracowania, m.in. Wacława Sonelskiego czy artykuły Jerzego Wali.<br>W tym roku ukazało się polskie wydanie poprawione "The Hanbook of
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego