Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 28
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
do lat 6 mają przejazd darmowy. Ulgowy bilet przysługuje dzieciom w wieku od 6 do 12 lat. Inne zniżki dotyczą tylko Słowaków i Czechów.
Wyjazd kolejką krzesełkową ze Szczyrbskiego Jeziora na Solisko kosztuje teraz 100 SK, ulgowy 70 SK, a tam i z powrotem odpowiednio 150 SK i 100 SK.
(ar)Kronika GOPR

Wskutek kiepskiej pogody zmniejszył się ruch turystyczny Gorcach, Pieninach i Beskidach. Ratownicy Grupy Podhalańskiej GOPR nie mieli więc wiele pracy.
11 lipca o godz. 22.00 właścicielka kwatery z Kosarzysk zgłosiła do GOPR-u w Szczawnicy, że z wycieczki w Małe Pieniny nie wrócił mieszkający u niej 48
do lat 6 mają przejazd darmowy. Ulgowy bilet przysługuje dzieciom w wieku od 6 do 12 lat. Inne zniżki dotyczą tylko Słowaków i Czechów.<br>Wyjazd kolejką krzesełkową ze Szczyrbskiego Jeziora na Solisko kosztuje teraz 100 SK, ulgowy 70 SK, a tam i z powrotem odpowiednio 150 SK i 100 SK.<br>&lt;au&gt;(ar)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Kronika GOPR&lt;/tit&gt;<br><br>Wskutek kiepskiej pogody zmniejszył się ruch turystyczny Gorcach, Pieninach i Beskidach. Ratownicy Grupy Podhalańskiej GOPR nie mieli więc wiele pracy.<br>11 lipca o godz. 22.00 właścicielka kwatery z Kosarzysk zgłosiła do GOPR-u w Szczawnicy, że z wycieczki w Małe Pieniny nie wrócił mieszkający u niej 48
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego