Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 34
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
zwykłą drogą od strony nepalskiej przez Przełęcz Południową.
Cathy O'Dowd jest szczęśliwa, że udało jej się jako pierwszej kobiecie wejść z dwóch stron na Everest, gdyż niewiele brakowało, a wyprawa zakończyłaby się niepowodzeniem z powodu załamania pogody w następnym dniu. Jej aktualnym celem jest drugi szczyt świata K2 (8611 m).
(ar)Dosia Dzieciom

Już po raz kolejny sympatyczna świnka Dosia odwiedzi szpital dziecięcy na Bystrem. Impreza zaplanowana została na niedzielę, 29 sierpnia.
Dla maluchów akcja oznacza wspaniałą zabawę na festynie. Szpital otrzyma komplet środków czystości. Firma Benckinser już od pięciu lat wspomaga w ten sposób dziecięce szpitale w całej Polsce.
Początek
zwykłą drogą od strony nepalskiej przez Przełęcz Południową.<br>Cathy O'Dowd jest szczęśliwa, że udało jej się jako pierwszej kobiecie wejść z dwóch stron na Everest, gdyż niewiele brakowało, a wyprawa zakończyłaby się niepowodzeniem z powodu załamania pogody w następnym dniu. Jej aktualnym celem jest drugi szczyt świata K2 (8611 m).<br>&lt;au&gt;(ar)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Dosia Dzieciom&lt;/tit&gt;<br><br>Już po raz kolejny sympatyczna świnka Dosia odwiedzi szpital dziecięcy na Bystrem. Impreza zaplanowana została na niedzielę, 29 sierpnia.<br>Dla maluchów akcja oznacza wspaniałą zabawę na festynie. Szpital otrzyma komplet środków czystości. Firma Benckinser już od pięciu lat wspomaga w ten sposób dziecięce szpitale w całej Polsce.<br>Początek
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego