Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 35
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
wysokich był już wcześniej, przed dwoma laty w Himalajach, razem z ojcem pod Gasherbrumami. Przeszedł też w Karakorum przez oblodzoną przełęcz Gondo Goro (5700 m). W zimie tego roku dwa tygodnie spędził z ojcem w Tatrach, jeżdżąc na nartach i wchodząc w warunkach zimowych m.in. na Świnicę i Kościelec.
(ar)Tylko na Baranie Rogi

Jedną z imprez w ramach Międzynarodowego Festiwalu Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem były "Dni Przewodnickie". Mimo atrakcyjnej oferty wejścia na szczyty i przełęcze tatrzańskie, doszła do skutku tylko jedna z trzech planowanych wycieczek.
W dniu 24 sierpnia czterech przewodników tatrzańskich I klasy Piotr Konopka, Maciej Pawlikowski
wysokich był już wcześniej, przed dwoma laty w Himalajach, razem z ojcem pod Gasherbrumami. Przeszedł też w Karakorum przez oblodzoną przełęcz Gondo Goro (5700 m). W zimie tego roku dwa tygodnie spędził z ojcem w Tatrach, jeżdżąc na nartach i wchodząc w warunkach zimowych m.in. na Świnicę i Kościelec.<br>&lt;au&gt;(ar)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Tylko na Baranie Rogi&lt;/tit&gt;<br><br>Jedną z imprez w ramach Międzynarodowego Festiwalu Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem były "Dni Przewodnickie". Mimo atrakcyjnej oferty wejścia na szczyty i przełęcze tatrzańskie, doszła do skutku tylko jedna z trzech planowanych wycieczek.<br>W dniu 24 sierpnia czterech przewodników tatrzańskich I klasy Piotr Konopka, Maciej Pawlikowski
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego