Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 37
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
się 22 września dwutygodnik będzie powiększony o dwustronicowy dodatek, którym będą "Wiadomości nowoleśniańskie", poświęcone problemom Nowej Leśnej. Dodatek ten będzie się ukazywał naprzemian ze "Ździarskim kurierem", zajmującym się sprawami dużej wioski, położonej zaledwie w odległości 10 km od Łysej Polany. Dzięki tym dodatkom, serwis informacyjny o podtatrzańskim regionie będzie bogatszy.
(ar)Solista w Giewoncie

Ponad dziewięć godzin kilkunastu ratowników pracowało intensywnie, aby wydostać z północnej ściany Giewontu rannego taternika.
Sobota, 11 września. W Tatrach piękna słoneczna pogoda. Wszędzie pełno turystów. Grupa ludzi schodzi z Giewontu przez Grzybowiec do Doliny Strążyskiej. Słyszą wołanie o pomoc, które - jak im się wydaje - dochodzi gdzieś
się 22 września dwutygodnik będzie powiększony o dwustronicowy dodatek, którym będą "Wiadomości nowoleśniańskie", poświęcone problemom Nowej Leśnej. Dodatek ten będzie się ukazywał naprzemian ze "Ździarskim kurierem", zajmującym się sprawami dużej wioski, położonej zaledwie w odległości 10 km od Łysej Polany. Dzięki tym dodatkom, serwis informacyjny o podtatrzańskim regionie będzie bogatszy.<br>&lt;au&gt;(ar)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Solista w Giewoncie&lt;/tit&gt;<br><br>Ponad dziewięć godzin kilkunastu ratowników pracowało intensywnie, aby wydostać z północnej ściany Giewontu rannego taternika.<br>Sobota, 11 września. W Tatrach piękna słoneczna pogoda. Wszędzie pełno turystów. Grupa ludzi schodzi z Giewontu przez Grzybowiec do Doliny Strążyskiej. Słyszą wołanie o pomoc, które - jak im się wydaje - dochodzi gdzieś
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2023

Zapraszamy do udziału w zabawie!

Wybierz słowo
Ile masz lat?
Honorowy Mecenas Plebiscytu

Pobierz e-book "Chwytaj mem" Bartka Chacińskiego!

Honorowy Mecenas Plebiscytu
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych uczestników plebiscytu jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących prawach, dostępne jest w Regulaminie. W przypadku wyrażenia zgód marketingowych współadministratorami danych są Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. oraz ePWN Sp. z o.o., na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2023"!