Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 46
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
odniosła Słowaczka Alena Briedova, która zajęła drugie miejsce za Włoszką Marią Roberti Graza. Marcel Matanin ukończył bieg na ósmej pozycji. Wygrał Włoch, tegoroczny mistrz świata z Malezji Marcus de Gasperi. Drugi był jego krajan Lucio Fregona, a trzeci Josef Čeh ze Słowenii. Drugi Słowak L'uboš Kováčik zajął jedenaste miejsce.
(ar)

W drodze do sławy

Filip Babicz ma dopiero 17 lat, ale już dokładnie wie, czego chce i realizuje swoje zamierzenia z godną podziwu konsekwencją. We wrześniu 1997 roku zaczął trenować wspinaczkę sportową na ścianie Klubu Wysokogórskiego w Zakopanem. Dokładnie dwa lata później, mając na koncie 23 starty w Pucharze Polski
odniosła Słowaczka Alena Briedova, która zajęła drugie miejsce za Włoszką Marią Roberti Graza. Marcel Matanin ukończył bieg na ósmej pozycji. Wygrał Włoch, tegoroczny mistrz świata z Malezji Marcus de Gasperi. Drugi był jego krajan Lucio Fregona, a trzeci Josef Čeh ze Słowenii. Drugi Słowak L'ubo&#154; Kováčik zajął jedenaste miejsce.<br>&lt;au&gt;(ar)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;W drodze do sławy&lt;/tit&gt;<br><br>Filip Babicz ma dopiero 17 lat, ale już dokładnie wie, czego chce i realizuje swoje zamierzenia z godną podziwu konsekwencją. We wrześniu 1997 roku zaczął trenować wspinaczkę sportową na ścianie Klubu Wysokogórskiego w Zakopanem. Dokładnie dwa lata później, mając na koncie 23 starty w Pucharze Polski