Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie
Nr: 21.02
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
nie doprowadzi - oburza się burmistrz Leska Robert Petka. - Tu chodzi o poważne sprawy, a nie audycję "dziś pytanie, jutro odpowiedź" - uspokaja wiceszef MSWiA Józef Płoskonka.

Z walki o własny powiat nie rezygnuje kilkanaście miast w całej Polsce. Wnioski do MSWiA wpłynęły z Leska, Łobza, Nowogardu, Sulechowa i Wschowy. O powiatowych aspiracjach nie zapominają także mieszkańcy Brzezin, Nowej Rudy, Pionek, Biskupca, Sztumu, Morąga i Węgorzewa. W grę wchodzą lokalne ambicje i poczucie, że z własnym starostą życie będzie łatwiejsze.
((...))
Jerzy KubrakPIT możemy wypełnić wspólnie z dzieckiem, o ile wychowujemy je sami

Co dwie głowy...

Reforma podatków osobistych przepadła z braku prezydenckiego
nie doprowadzi - oburza się burmistrz Leska Robert Petka. - Tu chodzi o poważne sprawy, a nie audycję "dziś pytanie, jutro odpowiedź" - uspokaja wiceszef MSWiA Józef Płoskonka.&lt;/&gt;<br><br>Z walki o własny powiat nie rezygnuje kilkanaście miast w całej Polsce. Wnioski do MSWiA wpłynęły z Leska, Łobza, Nowogardu, Sulechowa i Wschowy. O powiatowych aspiracjach nie zapominają także mieszkańcy Brzezin, Nowej Rudy, Pionek, Biskupca, Sztumu, Morąga i Węgorzewa. W grę wchodzą lokalne ambicje i poczucie, że z własnym starostą życie będzie łatwiejsze. <br>((...))&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;Jerzy Kubrak&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;intro&gt;PIT możemy wypełnić wspólnie z dzieckiem, o ile wychowujemy je sami&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Co dwie głowy...&lt;/&gt;<br><br>Reforma podatków osobistych przepadła z braku prezydenckiego
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego