Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 08.18
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
Gra pałacowa


Donald Tusk na krótkich nóżkach kroczy pewnie do Pałacu Prezydenckiego. Grę komputerową z takim bohaterem stworzył 22-letni gorzowianin Marcin Gucia.
Kandydat PO na prezydenta widział grę gorzowianina. Tak zapewnił nas wczoraj jego asystent Michał Owczarzak. - Ale nie wiem, czy w nią grał. Ma spotkania do późnego wieczora, nie można więc go o to zapytać - mówił asystent. Sam Owczarzak przeszedł całego ,,Super Tuska'', ale tylko raz. - Gra się przyjemnie - uznał.
Szanse na dotarcie do Pałacu Prezydenckiego Tusk ma spore, bo twórca gry podarował mu
Gra pałacowa&lt;/&gt;<br><br><br>Donald Tusk na krótkich nóżkach kroczy pewnie do Pałacu Prezydenckiego. Grę komputerową z takim bohaterem stworzył 22-letni gorzowianin Marcin Gucia.<br>Kandydat PO na prezydenta widział grę gorzowianina. Tak zapewnił nas wczoraj jego asystent Michał Owczarzak. - Ale nie wiem, czy w nią grał. Ma spotkania do późnego wieczora, nie można więc go o to zapytać - mówił asystent. Sam Owczarzak przeszedł całego ,,Super Tuska'', ale tylko raz. - Gra się przyjemnie - uznał. <br>Szanse na dotarcie do Pałacu Prezydenckiego Tusk ma spore, bo twórca gry podarował mu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego