Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.03 (2)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
podać nazwiska 12 zawodników, jadących na turniej do Lipska. Ostatecznie Rybak się w reprezentacji nie znalazł.
- Bardzo chciałem tam jechać, ale przegrałem z kontuzją. Trudno, jak pech to pech - kwituje Rybak.
- Ogromna szkoda, że Radka z nami nie będzie, zwłaszcza że ostatnio dochodził do dawnej, wysokiej formy - żałuje Krzysztof Kowalczyk, asystent Gościniaka.
W składzie pozostał teraz tylko jeden nominalny atakujący, Robert Prygiel.
- To na pewno komplikuje nam sytuację, ale nie jest dramatycznie. Przecież na pozycji atakującego grał wcześniej Piotrek Gruszka, dlatego jest w stanie zastąpić Rybaka - wyjaśnia Kowalczyk.
Do Niemiec nie jadą także Sebastian Świderski (28 l.) i Łukasz Kadziewicz (24
podać nazwiska 12 zawodników, jadących na turniej do Lipska. Ostatecznie Rybak się w reprezentacji nie znalazł.<br>&lt;q&gt;- Bardzo chciałem tam jechać, ale przegrałem z kontuzją. Trudno, jak pech to pech&lt;/&gt; - kwituje Rybak.<br>&lt;q&gt;- Ogromna szkoda, że Radka z nami nie będzie, zwłaszcza że ostatnio dochodził do dawnej, wysokiej formy&lt;/&gt; - żałuje Krzysztof Kowalczyk, asystent Gościniaka.<br>W składzie pozostał teraz tylko jeden nominalny atakujący, Robert Prygiel.<br>&lt;q&gt;- To na pewno komplikuje nam sytuację, ale nie jest dramatycznie. Przecież na pozycji atakującego grał wcześniej Piotrek Gruszka, dlatego jest w stanie zastąpić Rybaka&lt;/&gt; - wyjaśnia Kowalczyk.<br>Do Niemiec nie jadą także Sebastian Świderski (28 l.) i Łukasz Kadziewicz (24
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego