Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 08.00
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
dziewczyna, ale musi być brzydka, bo wtedy nie będzie wzbudzać pożądania.
Paradoksalnie, wiele propozycji jest często do odrzucenia. Niestety, zdarzają się też takie sytuacje - i to jest dopiero niepokojące - że zamiast z ust "mecenasa sztuki", inicjatywa wychodzi ze strony przyszłej gwiazdy.
- Ludzie sami przychodzą i składają takie oferty - mówi Sebastian, asystent fotografa. - I nie są to dwuznaczne, zawoalowane zaproszenia, ale propozycje wprost, bez żadnych zahamowań czy wstydu. Zupełnie nie wiadomo, jak się w takiej sytuacji zachować, co odpowiedzieć. Ręce mi opadają, kiedy przychodzi opalony młodzieniec i próbuje zaprosić nas na tzw. kawę.
Trudno zgadnąć, jakie dokładnie są motywy osób, które chcą
dziewczyna, ale musi być brzydka, bo wtedy nie będzie wzbudzać pożądania. <br>Paradoksalnie, wiele propozycji jest często do odrzucenia. Niestety, zdarzają się też takie sytuacje - i to jest dopiero niepokojące - że zamiast z ust "mecenasa sztuki", inicjatywa wychodzi ze strony przyszłej gwiazdy.<br>- Ludzie sami przychodzą i składają takie oferty - mówi Sebastian, asystent fotografa. - I nie są to dwuznaczne, zawoalowane zaproszenia, ale propozycje wprost, bez żadnych zahamowań czy wstydu. Zupełnie nie wiadomo, jak się w takiej sytuacji zachować, co odpowiedzieć. Ręce mi opadają, kiedy przychodzi opalony młodzieniec i próbuje zaprosić nas na tzw. kawę.<br>Trudno zgadnąć, jakie dokładnie są motywy osób, które chcą
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego