Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 11.27
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
przebywać trzy osoby związane z jedną sprawą. - Tylko taka odpowiedź przychodzi mi do głowy. Na pewno z takiej decyzji nie jestem zadowolony - skomentował.
Pojawiły się też pogłoski, że łódzki areszt śledczy przy ulicy Smutnej nie jest na tyle szczelny, by uniemożliwić kontakty posła Andrzeja Pęczaka z Markiem Dochnalem i jego asystentem Krzysztofem Popendą.
- Nie wierzę w to - zapewnia rzecznik prasowy Okręgowego Inspekatu Służby Więziennej kpt. Grzegorz Królikowski.Po prawie dziesięciu latach ślamazarnego śledztwa sprawa przeciw prezydenckiemu ministrowi może się przedawnić

Podejrzany Marek Ungier

Marek Ungier jest najbliższym współpracownikiem Aleksandra Kwaśniewskiego. Pełni funkcję szefa gabinetu prezydenta.

(C) ADAM CHEŁSTOWSKI / FORUM

Prezydencki minister
przebywać trzy osoby związane z jedną sprawą. - Tylko taka odpowiedź przychodzi mi do głowy. Na pewno z takiej decyzji nie jestem zadowolony - skomentował.<br>Pojawiły się też pogłoski, że łódzki areszt śledczy przy ulicy &lt;name type="place"&gt;Smutnej&lt;/&gt; nie jest na tyle szczelny, by uniemożliwić kontakty posła &lt;name type="person"&gt;Andrzeja Pęczaka&lt;/&gt; z &lt;name type="person"&gt;Markiem Dochnalem&lt;/&gt; i jego asystentem &lt;name type="person"&gt;Krzysztofem Popendą&lt;/&gt;.<br>- Nie wierzę w to - zapewnia rzecznik prasowy &lt;name type="org"&gt;Okręgowego Inspekatu Służby Więziennej&lt;/&gt; kpt. &lt;name type="person"&gt;Grzegorz Królikowski&lt;/&gt;.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="home" sex="mf"&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Po prawie dziesięciu latach ślamazarnego śledztwa sprawa przeciw prezydenckiemu ministrowi może się przedawnić&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Podejrzany &lt;name type="person"&gt;Marek Ungier&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;&lt;name type="person"&gt;Marek Ungier&lt;/&gt; jest najbliższym współpracownikiem &lt;name type="person"&gt;Aleksandra Kwaśniewskiego&lt;/&gt;. Pełni funkcję szefa gabinetu prezydenta.&lt;/&gt;<br><br>(C) ADAM CHEŁSTOWSKI / FORUM <br><br>Prezydencki minister
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

WYRAŻAJ SIĘ... PO POLSKU!

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu Prawach, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022"!