Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 09.28
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
pojazdu w tym okresie oraz telefonu komórkowego - powiedziała "Rz" Małgorzata Glapska-Dudkiewicz, rzecznik prasowy Prokuratury Apelacyjnej. Kpt. Wojciech Barański z delegatury ABW w Łodzi potwierdził, że to Dochnal pokrywał wszelkie koszty użytkowania samochodu oraz rachunki za komórkę.
Prokuratura wystąpiła do sądu o nakaz aresztowania Dochnala. Zarzuty korupcyjne postawiono także jego asystentowi.
Dochnal jest właścicielem spółki Triton Holding, będącej częścią Larchmont Group. Larchmont Group zajmuje się między innymi doradztwem na rynku kapitałowym. Ostatnio wprowadzała na polski rynek LNM Holdings, inwestora Polskich Hut Stali (obecnie Ispat Polska Stal).
Z kolei Triton Holding wraz z rosyjskim koncernem RAO JES była zainteresowana kupnem Zespołu Elektrowni
pojazdu w tym okresie oraz telefonu komórkowego - powiedziała "Rz" &lt;name type="person"&gt;Małgorzata Glapska-Dudkiewicz&lt;/&gt;, rzecznik prasowy &lt;name type="org"&gt;Prokuratury Apelacyjnej&lt;/&gt;. Kpt. &lt;name type="person"&gt;Wojciech Barański&lt;/&gt; z delegatury &lt;name type="org"&gt;ABW&lt;/&gt; w &lt;name type="place"&gt;Łodzi&lt;/&gt; potwierdził, że to &lt;name type="person"&gt;Dochnal&lt;/&gt; pokrywał wszelkie koszty użytkowania samochodu oraz rachunki za komórkę.<br>Prokuratura wystąpiła do sądu o nakaz aresztowania &lt;name type="person"&gt;Dochnala&lt;/&gt;. Zarzuty korupcyjne postawiono także jego asystentowi.<br>&lt;name type="person"&gt;Dochnal&lt;/&gt; jest właścicielem spółki &lt;name type="org"&gt;Triton Holding&lt;/&gt;, będącej częścią &lt;name type="org"&gt;Larchmont Group&lt;/&gt;. &lt;name type="org"&gt;Larchmont Group&lt;/&gt; zajmuje się między innymi doradztwem na rynku kapitałowym. Ostatnio wprowadzała na polski rynek &lt;name type="org"&gt;LNM Holdings&lt;/&gt;, inwestora &lt;name type="org"&gt;Polskich Hut Stali&lt;/&gt; (obecnie &lt;name type="org"&gt;Ispat Polska Stal&lt;/&gt;).<br>Z kolei &lt;name type="org"&gt;Triton Holding&lt;/&gt; wraz z rosyjskim koncernem &lt;name type="org"&gt;RAO JES&lt;/&gt; była zainteresowana kupnem &lt;name type="org"&gt;Zespołu Elektrowni
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

WYRAŻAJ SIĘ... PO POLSKU!

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu Prawach, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022"!