Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 31
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
reportaży. Za najciekawszą rubrykę uważam listy do redakcji, które są obrazem tego, co ludzi boli, obrazem nie przefiltrowanym przez redakcję.


Franciszek Bachleda Księdzularz - senator RP, były burmistrz Zakopanego

Najcenniejsze w "Tygodniku" jest to, że w ogóle wychodzi. "Tygodnik" nie zawsze mi się podobał, zwłaszcza że przez pierwsze siedem lat mnie atakował.
Nie podoba mi się to, że nie wychodzi codziennie, a także to, że nie jest to moje pismo.
Trafne są plotki.


Michał Jagiełło - pisarz, ratownik górski, dyrektor Biblioteki Narodowej w Warszawie

Dla mnie najważniejszy jest fakt, że Zakopane ma swoje pismo, że nie jest to efemeryda, że jest to gazeta
reportaży. Za najciekawszą rubrykę uważam listy do redakcji, które są obrazem tego, co ludzi boli, obrazem nie przefiltrowanym przez redakcję.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div1&gt;<br>&lt;au&gt;Franciszek Bachleda Księdzularz - senator RP, były burmistrz Zakopanego&lt;/&gt;<br><br>Najcenniejsze w "Tygodniku" jest to, że w ogóle wychodzi. "Tygodnik" nie zawsze mi się podobał, zwłaszcza że przez pierwsze siedem lat mnie atakował.<br>Nie podoba mi się to, że nie wychodzi codziennie, a także to, że nie jest to moje pismo.<br>Trafne są plotki.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div1&gt;<br>&lt;au&gt;Michał Jagiełło - pisarz, ratownik górski, dyrektor Biblioteki Narodowej w Warszawie&lt;/&gt;<br><br>Dla mnie najważniejszy jest fakt, że Zakopane ma swoje pismo, że nie jest to efemeryda, że jest to gazeta
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego