Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Przekrój
Nr: 2908
Miejsce wydania: Kraków
Rok: 2001
nie rezygnując przy tym z przyjemnych form i naturalnych materiałów. Nie zapomniano, że meble mają być wygodne. Dla mnie najpiękniejszym projektem był "Corallo" - wieszak zaprojektowany przez Michaela Sodeau.

Euroluce
W tym roku Euroluce zaproponowało oświetlenie wnętrz i mebli, wykorzystujące doświadczenie starszych i młodych projektantów. Debiutująca Anna Citelli stworzyła lampę z ażurowych rurek PCW, osiągając efekt "ubranka" dla światła. Pojawił się też tajemniczy materiał w słoikach na przetwory, w którym umieszczono żarówki. Przezroczysta lampa o nazwie "Da" staje się matowa dzięki żelowi rozszerzającemu się pod wpływem ciepła żarówek.
Producenci korzystali z nowych technologii bez egzaltacji i tego chyba oczekują od nich użytkownicy
nie rezygnując przy tym z przyjemnych form i naturalnych materiałów. Nie zapomniano, że meble mają być wygodne. Dla mnie najpiękniejszym projektem był "&lt;foreign&gt;Corallo&lt;/&gt;" - wieszak zaprojektowany przez &lt;name type="person"&gt;Michaela Sodeau.&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit1&gt;Euroluce&lt;/&gt;<br>W tym roku &lt;name type="org"&gt;Euroluce&lt;/&gt; zaproponowało oświetlenie wnętrz i mebli, wykorzystujące doświadczenie starszych i młodych projektantów. Debiutująca &lt;name type="person"&gt;Anna Citelli&lt;/&gt; stworzyła lampę z ażurowych rurek PCW, osiągając efekt "ubranka" dla światła. Pojawił się też tajemniczy materiał w słoikach na przetwory, w którym umieszczono żarówki. Przezroczysta lampa o nazwie &lt;name type="prod"&gt;"Da"&lt;/&gt; staje się matowa dzięki żelowi rozszerzającemu się pod wpływem ciepła żarówek.<br>Producenci korzystali z nowych technologii bez egzaltacji i tego chyba oczekują od nich użytkownicy
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego
404 Not Found

Not Found

The requested URL /floater/see/24 was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.