Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 04
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
można zobaczyć cząsteczkę retinolu w mikroskopowym zbliżeniu. Naprawdę piękna! Szczegółowe informacje o dobroczynnych dla skóry substancjach można znaleźć na stronach firmy L'Oréal. Po odwiedzinach pod adresem nie zaskoczą cię nazwy "mexoryl" czy "nanosomy". L'Oréal przedstawia też interesujące wyniki badań nad "psychologiczną rolą kosmetyków". Pod adresem www.beautybuzz.com czeka mnóstwo babcinych recept. Nie od dziś wiadomo, że tradycja i nowoczesność świetnie się uzupełniają.

W wirtualnej rzeczywistości możesz dopasować styl makijażu do stylu życia.
www.lancaster-beauty.com
Tu możesz sprawdzić stan twojej skóry, zasięgnąć informacji o wszystkich produktach Lancastera, a także odwiedzić wirtualnie farmę piękności w Monte Carlo.
www.revlon.com
można zobaczyć cząsteczkę retinolu w mikroskopowym zbliżeniu. Naprawdę piękna! Szczegółowe informacje o dobroczynnych dla skóry substancjach można znaleźć na stronach firmy L'Oréal. Po odwiedzinach pod adresem &lt;gap&gt; nie zaskoczą cię nazwy "mexoryl" czy "nanosomy". L'Oréal przedstawia też interesujące wyniki badań nad "psychologiczną rolą kosmetyków". Pod adresem www.beautybuzz.com czeka mnóstwo babcinych recept. Nie od dziś wiadomo, że tradycja i nowoczesność świetnie się uzupełniają.<br><br>W wirtualnej rzeczywistości możesz dopasować styl makijażu do stylu życia.<br>www.lancaster-beauty.com<br>Tu możesz sprawdzić stan twojej skóry, zasięgnąć informacji o wszystkich produktach Lancastera, a także odwiedzić wirtualnie farmę piękności w Monte Carlo.<br>www.revlon.com
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego