Typ tekstu: Strona internetowa
Autor: Anna Rozalska
Tytuł: strona o sztuce i informatyce
Rok wydania: 2001
Rok powstania: 2004
to, co bystry obserwator wykradnie własnym rozumem. A gdyby nie miał tegoż w dostatku, skończy się takie podpatrywanie jak w wierszyku "Małpa w kąpieli" czy w bajce "Uczeń Czarnoksiężnika".

Zatem kim ma być współczesny nauczyciel: "mistrzem" czy "kowalem"?
Oby współczesny nauczyciel przynajmniej nie był takim kowalem.
Zawsze aktualna dewiza - Nie bać się i myśleć twórczo.

Zatem co można zrobić realnie w tradycyjnej szkole, aby spróbować zrealizować w trakcie trzech lat szkoły podstawowej osiągnięcie przez uczniów umiejętności korzystania z elementarnych zastosowań komputerów do wzbogacania własnego uczenia się i poznawania różnych dziedzin wiedzy.
Anna Rozalska


PROJEKT EDUKACYJNY "DRZEWO" Z TRENINGIEM TWÓRCZOŚCI
Koncepcja i opracowanie
to, co bystry obserwator wykradnie własnym rozumem. A gdyby nie miał tegoż w dostatku, skończy się takie podpatrywanie jak w wierszyku "Małpa w kąpieli" czy w bajce "Uczeń Czarnoksiężnika".<br><br>Zatem kim ma być współczesny nauczyciel: "mistrzem" czy "kowalem"? <br>Oby współczesny nauczyciel przynajmniej nie był takim kowalem. <br>Zawsze aktualna dewiza - Nie bać się i myśleć twórczo. <br><br>Zatem co można zrobić realnie w tradycyjnej szkole, aby spróbować zrealizować w trakcie trzech lat szkoły podstawowej osiągnięcie przez uczniów umiejętności korzystania z elementarnych zastosowań komputerów do wzbogacania własnego uczenia się i poznawania różnych dziedzin wiedzy. <br>&lt;au&gt;Anna Rozalska&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br><br>&lt;div1&gt;&lt;tit&gt;PROJEKT EDUKACYJNY "DRZEWO" Z TRENINGIEM TWÓRCZOŚCI&lt;/&gt;<br>Koncepcja i opracowanie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego