Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.29
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
Polsce na kursach języka angielskiego limit wynosi 20 osób. Otóż dlatego, że w mniejszych grupach jest większa motywacja do nauki, pełniejsza kontrola, większe bezpieczeństwo, spokój oraz racjonalny dostęp zarówno do prowadzącego lekcje, jak i do pomocy naukowych.
Mam dzieci w wieku szkolnym, więc wpadam czasem do takiej na siłę upakowanej bachorami szkoły. Bajzel tam przeokropny. Nauczyciele nie panują nad uczniami ani na lekcjach, ani podczas przerw. To już nie szkoły, ale kombinaty. Znajomy woźny wyraża się o swojej szkole per "kołchoz". - Widzisz pan - mówi z przekonaniem - trzeba było wywalczyć demokrację, aby wreszcie wdrożyć skutecznie komunizm!
Ten woźny to oczywiście zacofany relikt
Polsce na kursach języka angielskiego limit wynosi 20 osób. Otóż dlatego, że w mniejszych grupach jest większa motywacja do nauki, pełniejsza kontrola, większe bezpieczeństwo, spokój oraz racjonalny dostęp zarówno do prowadzącego lekcje, jak i do pomocy naukowych.<br>Mam dzieci w wieku szkolnym, więc wpadam czasem do takiej na siłę upakowanej bachorami szkoły. Bajzel tam przeokropny. Nauczyciele nie panują nad uczniami ani na lekcjach, ani podczas przerw. To już nie szkoły, ale kombinaty. Znajomy woźny wyraża się o swojej szkole per "kołchoz". - Widzisz pan - mówi z przekonaniem - trzeba było wywalczyć demokrację, aby wreszcie wdrożyć skutecznie komunizm!<br>Ten woźny to oczywiście zacofany relikt
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego