Typ tekstu: Rozmowa bezpośrednia
Tytuł: Rozmowa o medycynie i o Big Brotherze
Rok powstania: 2001
Tomku, teraz po prostu praktycznie każdy jeden rocznik startuje na studia i dochodzi do tego, że my mamy naprawdę dużo więcej wykształconych ludzi niż rynek nam oferuje pracę.
Tak. Właśnie dlatego mówię, że że rynek się wysyca coraz coraz bardziej. Dzień dobry pani. Już za momencik zaczynamy. Wysyca się coraz bardziej i no i jest jest coraz trudniej znaleźć tą pracę, ale i tak porównując w skali całego kraju, no to w Warszawie na znalezienie... znaczy to też zależy, jakie kto ma wymagania, prawda. Nie każdy godzi się na pierwszą propozycję pracy.
Yhy, zgadza się.
Ale to jest czas, powiedzmy, trzech
Tomku, teraz po prostu praktycznie każdy jeden rocznik startuje na studia i dochodzi do tego, że my mamy naprawdę dużo więcej wykształconych ludzi niż rynek nam oferuje pracę.&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Tak. Właśnie dlatego mówię, że że rynek się wysyca coraz coraz bardziej. Dzień dobry pani. Już za momencik zaczynamy. Wysyca się coraz bardziej i no i jest jest coraz trudniej znaleźć &lt;orig reg="tę"&gt;tą&lt;/&gt; pracę, ale i tak porównując w skali całego kraju, no to w &lt;name type="place"&gt;Warszawie&lt;/&gt; na znalezienie... &lt;vocal desc="yyy"&gt; znaczy to też zależy, jakie kto ma wymagania, prawda. Nie każdy godzi się na pierwszą &lt;gap&gt; propozycję pracy.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Yhy, zgadza się.&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Ale to jest czas, powiedzmy, trzech
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego