Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy medyczne
Rok: 1998
Problem: ...Skóra twarzy i dłoni, starzejąc się pokrywa się drobnymi i głębszymi zmarszczkami, staje się sucha i traci swój naturalny, zdrowy wygląd. Ręce stają się wrażliwe na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych, co negatywnie wpływa na ich kondycję. Twarz pokrywa się siateczką drobnych zmarszczek, które z biegiem lat pogłębiają się coraz bardziej.
Wyjaśnienie RoC'a ...Widoczne objawy starzenia się skóry są efektem niekorzystnych zmian następujących w jej głębszych warstwach. Dynamika rozwoju komórek skóry słabnie powodując wyrównanie epidermy, co prowadzi do tworzenia się zmarszczek i zwiotczenia skóry. Sprzyja gromadzeniu melaniny, która odpowiada za tworzenie się plam o brunatnym zabarwieniu, szczególnie na skórze rąk.
Rozwiązanie
Problem: ...Skóra twarzy i dłoni, starzejąc się pokrywa się drobnymi i głębszymi zmarszczkami, staje się sucha i traci swój naturalny, zdrowy wygląd. Ręce stają się wrażliwe na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych, co negatywnie wpływa na ich kondycję. Twarz pokrywa się siateczką drobnych zmarszczek, które z biegiem lat pogłębiają się coraz bardziej.<br>Wyjaśnienie RoC'a ...Widoczne objawy starzenia się skóry są efektem niekorzystnych zmian następujących w jej głębszych warstwach. Dynamika rozwoju komórek skóry słabnie powodując wyrównanie epidermy, co prowadzi do tworzenia się zmarszczek i zwiotczenia skóry. Sprzyja gromadzeniu melaniny, która odpowiada za tworzenie się plam o brunatnym zabarwieniu, szczególnie na skórze rąk.<br>Rozwiązanie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego