Typ tekstu: Książka
Autor: Jedliński Krzysztof i inni
Tytuł: Trening interpersonalny
Rok: 1997
we mnie bunt. Mało miałam przykładów równego podziału obowiązków, zgody.

Barbara reaguje:

Cały czas jesteś na poziomie racjonalizacji uczuć, stąd moje pytanie, bo z jednej strony masz pewien model, a z drugiej chowasz uczucia. Ja ci chcę powiedzieć, że jak się naupycha i przepuści przez głowę, to boli, a jeszcze bardziej boli, jak się odkręca... Czy zablokowałam cię tym stwierdzeniem?

Agatka śmieje się:

- Nie, nie myślę.

Barbara:

- Mówisz, że myślisz, a co czujesz?

Agatka:

- Jestem trochę rozbita.

Agnieszka:

A może nie dajesz sobie czasu na "pobycie" z tym, tylko planujesz w głowie?

Alicja:

- Taka kontrola.

Agatka:

- Chyba jest tak, że zanim
we mnie bunt. Mało miałam przykładów równego podziału obowiązków, zgody.<br><br>Barbara reaguje:<br><br>Cały czas jesteś na poziomie racjonalizacji uczuć, stąd moje pytanie, bo z jednej strony masz pewien model, a z drugiej chowasz uczucia. Ja ci chcę powiedzieć, że jak się naupycha i przepuści przez głowę, to boli, a jeszcze bardziej boli, jak się odkręca... Czy zablokowałam cię tym stwierdzeniem?<br><br>Agatka śmieje się:<br><br>- Nie, nie myślę.<br><br>Barbara:<br><br>- Mówisz, że myślisz, a co czujesz?<br><br>Agatka:<br><br>- Jestem trochę rozbita.<br><br>Agnieszka:<br><br>A może nie dajesz sobie czasu na "pobycie" z tym, tylko planujesz w głowie?<br><br>Alicja:<br><br>- Taka kontrola.<br><br>Agatka:<br><br>- Chyba jest tak, że zanim
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!