Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Dzień Dobry
Nr: 16.03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
radości i zabawy. Okazją, by wypić kufel słynnego irlandzkiego Guinnessa i posłuchać celtyckiej muzyki. A także sposobnością, by choć na chwilę odetchnąć od wszechogarniającego zgiełku i pośpiechu.
opr. Grab


Co myślicie o skreczach?


Mariusz, vlepkarz z grupy Twożywo

Ci panowie są niepoprawni. Spaghetti na murach i w tramwajach to zwykła, behawioralna żenada. Dzięki niej ostatnio w kodeksie zmieniono szablonowaniu kwalifikację karną z wykroczenia na przestępstwo. Ja nie niszczę środków komunikacji vlepkami (naklejki z rysunkami spotykane w autobusach - red). Można je zmyć odrobiną wody z mydłem. Wystawiam, bo autobusami jeżdżą widzowie.


Tomek, grafficiarz

Skrecz, podobnie jak graffiti, przywędrował z Nowego Jorku. Są
radości i zabawy. Okazją, by wypić kufel słynnego irlandzkiego Guinnessa i posłuchać celtyckiej muzyki. A także sposobnością, by choć na chwilę odetchnąć od wszechogarniającego zgiełku i pośpiechu.<br>&lt;au&gt;opr. Grab&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br>&lt;tit&gt; Co myślicie o &lt;orig&gt;skreczach&lt;/&gt;?&lt;/&gt;<br><br>&lt;div1&gt;<br>Mariusz, &lt;orig&gt;vlepkarz&lt;/&gt; z grupy Twożywo <br><br>Ci panowie są niepoprawni. Spaghetti na murach i w tramwajach to zwykła, behawioralna żenada. Dzięki niej ostatnio w kodeksie zmieniono &lt;orig&gt;szablonowaniu&lt;/&gt; kwalifikację karną z wykroczenia na przestępstwo. Ja nie niszczę środków komunikacji &lt;orig&gt;vlepkami&lt;/&gt; (naklejki z rysunkami spotykane w autobusach - red). Można je zmyć odrobiną wody z mydłem. Wystawiam, bo autobusami jeżdżą widzowie. &lt;/&gt;<br><br>&lt;div1&gt;<br>Tomek, &lt;orig&gt;grafficiarz&lt;/&gt; <br><br>&lt;orig&gt;Skrecz&lt;/&gt;, podobnie jak graffiti, przywędrował z Nowego Jorku. Są
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!