Typ tekstu: Książka
Autor: Bahdaj Adam
Tytuł: Wakacje z duchami
Rok wydania: 1996
Rok powstania: 1962
złapali Marsjanina. - Gdzie?
- W podziemiach. A ten facet w berecie to był jego pomocnik
W tym momencie spod trzeciego koca odezwał się głos Mandżara:
- Jaki facet w berecie?
Chłopcy zamienili nieco zdumione spojrzenia i jednocześnie parsknęli śmiechem. Spod koca wysunął niezwykle poważną twarz były nadinspektor Mandżaro.
- Pytam, jaki facet w berecie? Paragon roześmiał się.
- Przeprosił się książę Walii?
Mandżaro usiadł w kucki. Miał teraz minę fakira połykającego noże.
- Ja wcale się nie przeprosiłem, tylko... tylko mnie interesuje facet w berecie
-Jeżeli cię interesuje facet w berecie, to idź na zamek i poszukaj go w podziemiach - powiedział z nutką wyższości Perełka.
- To
złapali Marsjanina. - Gdzie?<br> - W podziemiach. A ten facet w berecie to był jego pomocnik &lt;page nr=153&gt;<br>W tym momencie spod trzeciego koca odezwał się głos Mandżara:<br> - Jaki facet w berecie?<br>Chłopcy zamienili nieco zdumione spojrzenia i jednocześnie parsknęli śmiechem. Spod koca wysunął niezwykle poważną twarz były nadinspektor Mandżaro.<br> - Pytam, jaki facet w berecie? Paragon roześmiał się.<br> - Przeprosił się książę Walii?<br>Mandżaro usiadł w kucki. Miał teraz minę fakira połykającego noże.<br> - Ja wcale się nie przeprosiłem, tylko... tylko mnie interesuje facet w berecie &lt;page nr=154&gt;<br> -Jeżeli cię interesuje facet w berecie, to idź na zamek i poszukaj go w podziemiach - powiedział z nutką wyższości Perełka.<br> - To
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego